product

Apex Legends Bloodhound Edition

Apex Legends, Titanfall ile aynı evrende geçen ücretsiz bir Battle Royale oyunudur. Her biri kendine özgü yeteneklere sahip olan kanun kaçakları, askerler, topluma ayak uyduramamış kişiler ya da insan düşmanlarından oluşan grubun içinden seçiminizi yapın. Apex Oyunları herkese açık, eğer yeterince uzun süre hayatta kalırsanız, Efsane unvanına bile layık görülürsünüz.

Bilinen alanın sınırlarında, uyumsuzlukların ve haydutların Apex Şampiyonu unvanı için mücadele ettiği bir savaş rotası olan Apex Oyunları'nı bulacaksınız. Kazan ve sana Efsane desinler.

Apex Legends Bloodhound Edition, aşağıdakileri içerir:

 

  • Efsanevi The Intimidator Bloodhound Kostümü
  • Wrath Bringer Prowler Efsanevi Kostümü
  • Özel Feeling Impish Afiş
  • Özel Tormentor Rozeti
  • 1.000 Apex Coin

 

Özellikler

Efsanevi Kadro – Her biri kendine özgü kişiliğe, yakalaması kolay ama gerçekten ustalaşması zor olan güçlü ve yetenekli bir kadroya yükselin.

Ekibinizi Oluşturun – Efsanenizi seçin ve en iyi mürettebatı oluşturmak için benzersiz yeteneklerini diğer oyuncularla birleştirin.

Stratejik Battle Royale – Yeteneklerinizi ve fikirlerinizi kullanarak anında stratejik çağrılar yapın, mürettebatınızın güçlü yanlarını maç ilerledikçe yeni zorluklarla başa çıkmak için uyarlayın.

169₺

Giriş Yap

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Diğer Ürünlere Gözat

Battlefield 1

159₺

Far Cry New Dawn

219₺

Doom Eternal

179₺

Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Deluxe Edition Year 6

49₺