product

Football Manager 2021

Not: Aktivasyon anahtarı bir Steam hesabında kullanılmalıdır.
 

Not 2: Ön sipariş vererek oyuna tam sürüm çıkış tarihi olan 24 Kasım'dan önce erişebilirsiniz.

Not 3: Temel özelliklere sahip bir menajerlik deneyimi olan FM21 Touch, bu paketle birlikte ücretsizdir.

 

Menajer, futbol kulübünün kalbidir. Football Manager 20201’in dinamik, gerçekçi menajerlik tecrübesi ve detaylara gösterdiği özen seviyesi, bir menajer olarak üzerinize düşen sorumluluğu farklı bir boyuta taşıyor ve dünyanın en saygı duyulan menajerlerinden biri olmanız için size gereken bütün teçhizatı sağlıyor. Her şey size bağlı patron!

  • Gönül verdiğiniz renkleri seçin, arzuladığınız amaçları belirleyin ve kulüp yöneticileriyle birlikte çalışarak onların koyduğu hedeflere ulaşmaya çalışın… ulaşamazsanız da sonuçlarla yüzleşin.
  • Transfer arenasına çıkmadan önce oyuncu haricindeki çalışanlarınızla bir araya gelerek takımınızın güçlerini ve derinliğini değerlendirin. Genç takımlarınızda A takımınıza girmek için hazırda bekleyen potansiyel yıldızlar olma ihtimali hiç az değil…
  • Her olasılığa karşılık gelecek taktiksel stratejiler, dizilimler ve oyun tarzları belirleyerek kulübünüzün maçı galibiyetle tamamlayarak üç puanı kapmasını sağlayın.
  • Maç gününün heyecanını sonuna kadar hissedin ve ortaya koyduğunuz planların sahada karşılığını almanın verdiği zafer duygusunu tadın.

199₺

Giriş Yap

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Diğer Ürünlere Gözat

Fifa 21

189.99₺

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE

69₺

Madden NFL 21

169₺