The Division 2 Son Güncellemesini Aldı

26.03.2021

Ubisoft tarafından geliştirilen çok oyunculu aksiyon türü The Division serisinin ikinci oyunu The Division 2, 2019 yılında Piyasaya sunulmuştu. İki yılın ardından geçtiğimiz günlerde büyük bir güncelleme yayınlayarak oyunun tutkunlarına bir sürpriz yapmıştı. Ubisoft’un Twitter üzerinden paylaştığı bir gönderide bu büyük güncelleme aslında 2021 yıl sonuna doğru yapılacak olan daha büyük bir güncelleme ve ek oyun içeriklerine bir ön hazırlık olduğu belirtildi.

Ubisoft Türkiye güncellemeyi ve ek içerikler şu sözlerle duyurdu:

THE DIVISION 2 EKİBİNDEN BİR MESAJ

Topluluğumuzda devam eden konuşmaları takip ediyoruz ve The Division 2’nin geleceğine dair haberleri merakla beklediğinizi anlıyoruz.

Bugün, The Division 2 için bu yılın ilerleyen günlerinde çıkacak ek içeriklerin olacağını doğrulamaktan heyecan duyuyoruz! The Division 2 deneyimini geliştirmeye devam etmemizi sağlayan şey sizin sürekli tutkunuz ve desteğinizdir. Bunun için size ne kadar teşekkür etsek azdır.

 

Bu arada, The Division 2’nin çıkış sonrası dönemi boyunca devam eden desteğiniz için içten bir teşekkür etmek istiyoruz. Bunun bizim için ne kadar önemli olduğunu anlatamayız.

Ayrıca bu fırsatı kullanarak, oyunda şu anda bulunan birkaç hata hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz. Çoğunuzu etkileyen çökmelerle ilgili bir araştırma yüksek öncelikli olarak devam ediyor ve ayrıca PlayStation 5’te eksik hacimsel sis ve Ekran Alanı Yansımaları (SSR) için bir düzeltme bulmaya çok yakınız. Her iki düzeltme için de bir tarih belli olduğunda size haber vereceğiz.
Tekrar görüşmek üzere!
/ The Division 2 Geliştirici Ekibi

 

KAYNAK