İptal, İade Koşulları

Satın aldığım ürünü iade etmek istediğimde ne yapmalıyım?

Siparişiniz size ulaştıktan sonra eğer ki kod'da hata yok ise iade veya değişim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

2) İade veya değişim için kodların çalışmadığına dair bir ekran görüntüsü ile mailimize yollamanız gerekmektedir.

3) İade İçin Mail Adresimiz: iade@pincini.com

 

Süreç hakkında sizi mail yoluyla bilgilendiriyor olacağız.

İade edilen ürün bize ulaştıktan sonra, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek iade süreci başlatılır. En geç 3 iş günü içinde iadeniz gerçekleşecektir.

Ürünün iade şartlarına uygun olması halinde, ürün bedelini ödeme yaptığınız şekliyle size iade ediyoruz. Havale ile ödeme yapmanız durumunda sizden ilgili bilgiler talep edilerek ürün bedeli hesabınıza yatırılacaktır. Kredi kartı ile ödeme yapmanız durumunda ise ürün bedeli kartınıza iade edilecektir. Bankanızın bu bedeli hesabınıza artı bakiye olarak yansıtması 15 günü bulabilir.

Dilerseniz iade edilen ürünün ücretini Pincini üzerinde Bakite olarak hesabınıza eklenebilir ve bir sonraki siparişinizde bu bakiyeleri indirim olarak  kullanabilirsiniz.

 

İPTAL

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz herhangi bir siparişi iptal etmek istediğinizde "Hesabım" menüsünden "Siparişlerim" başlığında ilgili siparişin detayından "İptal İşlemleri"'ni seçerek siparişinizi iptal edebilirsiniz. Eğer siparişiniz teslim edildiyse siparişinizi iptal değil iade edebilirsiniz.