product

The Crew 2

ABD sınırlarının dahilinde havayı, karayı ve denizi keşfedip egemenliğiniz altına alarak Amerikan motor sporları sahnesini ele geçirin. Çok çeşitte araba, tekne ve uçakla çok çeşitli yarış klasmanlarında rekabet edin.

 

Devrimsel markanın en yeni neferi The Crew 2, Amerikan motor sporları ruhunu şimdiye kadar yaratılan açık dünyalar arasında insana en neşe katanlarından bir tanesi ile yakalıyor. Amerika’nın Birleşik Devletleri üzerinde motor sporları için yaratılmış, devasa, aksiyon dolu ve güzeller güzeli oyun sahasına, Motornation’a hoş geldiniz. Karada, havada ve denizde sınırlanmayan keşiflerin tadını çıkarın. Bir sahilden öbürüne, sokak yarışçılarından profesyonellere, off-road keşiflere ve serbest takılanlara herkesi bir araya gelip türlü türlü klasmanlarda rekabet edecek. Yüksek oktanlı müsabakalarda aralarına katılın ve muzaffer anlarınızın tamamını dünya ile paylaşın.
 

The Crew 2 size yeteneklerinizi sergileme ve çok alanda beceri sahibi bir motor sporları şampiyonu olarak ünlenme şansı veriyor.

199₺

Giriş Yap

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Diğer Ürünlere Gözat

F1 2019

59₺

F1 2020

79₺

GRID

35₺